DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Co je to kineziologie?

Co je to kineziologie?

Kineziologie ( one brain, three in one)

Kineziologie je založená na poznatku,že náš mozek,který je vlastně počítačem, nikdy nezapomene na zkušenosti,které jsme udělali v tomto  životě nebo v našich předešlých inkarnací.Bohužel naše tělo nese i genetické zkušenosti matky a biologického otce a jejich předků.Každý ať psychický nebo fyzický problém,nás upozorňuje na nutnost problém řešit.Sezení s klientem: klient stanový cíl,tedy to,co by chtěl ve svém životě změnit.Zdraví, psychické problémy,vztahy atd.Kineziolog pomocí svalového testu,kdy drží klienta za ruce a sval klienta odpovídá ANO nebo NE,určí věk příčiny,vytestuje, které z Bachových esencí klient potřebuje.Pomocí frontálně okcipitálního držení mozek propojí negativní zkušenost a ta se zjednodušeně řečeno vymazává z mozku jako disketa se špatným programem.

Co se dá pomocí kineziologie řešit?

Stavy úzkosti

Fobie

Poruchy učení

Zdravotní problémy

Psychické problémy

Vztahové problémy

Narušený vztah k sobě

Alergie

Finační problémy

Rozsah témat,která dokáže tato metoda řešit je opravdu hodně široká

 

 

 

 

 



    
Úzkostné stavy
  • strach, fobie
  • deprese
  • tréma, koktavost
Ať už se bojíme něčeho konkrétního nebo máme pocit beznaděje nebo jen nezvládáme vypjaté situace... Každopádně si svůj stav velmi jasně uvědomujeme, ale nedokážeme ho v danou chvíli ovlivnit vůlí. Pro zvládnutí úzkostných stavů saháme po "berličce" nebo se uzavíráme do sebe. Ovšem ani potlačení problému nic neřeší, zpravidla se objeví jinde a s ještě větší intenzitou.

Úzkostné stavy se řadí k neurotickým poruchám. Jedná se o formy nadměrné úzkosti a strachu, které nastupují náhle a zabraňují až vykonávání běžných denních činností. Jedná se o velmi vysilující chronické poruchy. Některé faktory mohou úzkostné stavy zhoršovat - např. stres, kofein, kouření, alkohol, drogy, ale i některé léky.

Většina těchto poruch je způsobena strachem, který v nás vyvolává "nezpracovaná" událost. Např. jsme my nebo některý z našich předků zažili odmítnutí, které se nás hluboce dotklo a zůstal z ní pocit křivdy - vždyť jsme se tolik snažili a oni nás přesto odmítli. Nerozumíme tomu.. Pak se začneme bát, že se to bude opakovat a děláme vše, aby nás už nikdo nikdy neodmítl. Tím si na svá bedra bereme nesplnitelný úkol. Kolem nás je tolik různých lidí s tolika odlišnými úhly pohledu, že není možné, abychom se zavděčili všem. Přitom pomoc je tak jednoduchá - uzavřít v sobě tu jednu nezpracovanou událost a pak bez problému vyslechneme názory lidí kolem nás, protože ať říkají, co chtějí, my svou cenu známe a dokážeme si vymezit své hranice.

Ale co když naše úzkostné stavy vyvolávají impulsy, se kterými jsme se dříve nikdy nesetkali nebo s nimi nemáme žádnou negativní zkušenost? Co to znamená? Pravděpodobně jde o symbolické překrytí toho, co už si nepamatujeme nebo nechceme pamatovat. Např. máme strach z koček a kočka je symbolem svobody, nenechá se do ničeho natlačit - neschází tento pocit nám?

Příčin vyvolávajících v nás úzkostné stavy je nepřeberné množství. Pomocí metody Kineziologie je možné zjistit, co se s námi vlastně děje, jaké emoce nás do nich "dostávají". To je první velmi důležitý krok, na který navazuje samotné odblokování. Základem pro práci s úzkostnými stavy je, že chceme danou situaci řešit.



Aktualizace 12.5.2012 TOPlist